Załóż bloga Zaloguj sięKto pomoze spełnić marzenie....

Published on 05/13,2012

Mam jedno, jedyne...nie mogę się uwolnić od niego - bo i nie chcę!!! Stało się ono moim motorem napędowym...myśli krążą wokół niego, działania też...Jakie to marzenie - głośno nie mówię,podobno przynosi to pecha. A w tej dziedzinie mam ogromne szczęście...szkoda, że tylko w tej.

Mój metafizyczny Bóg,chyba mnie nie lubi...coś mi się tak wydaje. Obraza na niego nic nie daje...prośby też nie...obietnice tym bardziej. Kto ma mi pomoć jeśli nie jego przychylność?!? Staram się,próbuję, szukam sposobów by móc zrealizować, sfinalizować to czego pragnę..a tu za każdym razem nic...Czasami mam wrażenie, że jestem jeszcze dalej niż ostatnio...I tak w kółko. Nadziei nie tracę...optymizm mimo wszystko i wszystkim.

Jednak ciągle liczę sobie cichutko w duchu, że znajdzie się ktoś lub coś, kto pomoże...bezinteresownie... Mam wiarę...oby jak najdłużej, ale w krótkim okresie realizacji...OBY.......ktoś tylko pomógł zrealizować jedno jedyne marzenie!!!!

POMOCY!!!!!


http://www.blogan.pl/trackback.php?id=51606

Dodaj komentarz
 authimage

Kto pomoze spełnić marzenie....

 
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.